Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Gulf Sigorta A.Ş. kanuna ve hukuka aykırı işlem ve fiilleri kabul etmez. 

Şirketimiz personeli, müşterileri ve üçüncü şahıslardan kaynaklanabilecek dolandırıcılık, sahtekarlık, her türlü suiistimalin saptanması ve aynı fiillerin tekrarının önlenmesi amacıyla Gulf Sigorta A.Ş Uyum İhbar Hattı kurulmuştur.

Çalışanlarımız ve iş ortaklarımız kendi görev alanlarındaki bu tip davranışları bildirmekten bireysel olarak sorumludurlar. Kuşku duyduğunuz veya fiilen tanık olduğunuz kanuna ve hukuka aykırı işlem ve fiillere ilişkin ihlal bildirimlerini uyum@gulfsigorta.com.tr adresine eposta göndererek veya 0216 681 75 28 no‘lu telefon hattından iş günlerinde 08:00 - 17:00 saatleri arasında yapabilirsiniz.

Bir bildirimde bulunulduğunda sizden bilgi alınacak ve bu bilgiler Gulf Sigorta A.Ş. Uyum Departmanı’na iletilecektir. Uyum Departmanı, bildirim muhteviyatını inceleyecek ve kaygılarınız ile ilgili bir araştırma başlatılacaktır.

Bir bildirimde bulunmak için kimlik bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Kimliğinizi gizleyebilir veya açıklayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız bildirimler de herhangi bir kimlik soruşturması olmaksızın izlenecektir. Ancak bir bildirimde bulunurken kimliğinizi bildirmeniz tavsiye edilir; böylelikle verdiğiniz bilgi derhal ve kapsamlı bir şekilde incelemeye tabi tutulur.

Bildiriminiz üzerine, cari mevzuat çerçevesinde yapılacak herhangi bir girişimde kimliğiniz gizli tutulacaktır. Unutmayınız ki, iyi niyetle yapılan bildirimler ile ilgili olarak işveren herhangi bir misilleme veya ceza uygulamasına gitmeyecektir.

Gulf Sigorta A.S. Uyum İhbar Hattı, kişisel veya İnsan Kaynakları departmanının iş alanı kapsamında olan; işe alma, terfi, atama, izin, tazminat, ikramiye, hak, performans ve benzer nitelikteki hususlar ile ilgilenmemektedir. Bu gibi durumlarda öncelikle yöneticinize veya İnsan Kaynakları departmanına başvurmanız gerekmektedir.

Gulf Sigorta A.Ş Uyum İhbar Hattı

E-posta: uyum@gulfsigorta.com.tr

Tel: 0216 681 75 28

Uyum İhbar Hattı
* Zorunlu Alanlar.

Daha önce vermiş olduğunuz izinleri düzenlemek için lütfen buraya tıklayınız